Mağaza

Marlarc - Mağaza


Mağaza iç mimarisinde özgün ve yaratıcı tasarımlara imza atmak kadar, kullanıcılara müşteri deneyimi yaşatmak da eşdeğer öneme sahiptir.

Mimarinin insan üzerindeki etkileyiciliğini satış performansına ekleyen tasarımlarımız, konsept mağaza tasarımlarına yeni ve dikkat çekici bir vizyon kazandırıyor.

Bir mağazada ihtiyaç duyulan tüm gereksinimlere cevap veren dinamik projeler üretmek bu alandaki en güçlü hedefimiz olmaya devam etmektedir.

Jag Club 04.2018 Diyarbakır Forum Avm

El yapımı ve kişiye özel ayakkabı üreten mağaza zincirlerinden biridir.
Ortalama 80 metrekare olan mağazalardan yeni açılacak olanların projelendirilmesi, tasarım ve konsepti tarafımızca gerçekleştirilmiştir.

Jack & Jones 12.2018

Jack & Jones, 800’den fazla mağazası bulunan Danimarka merkezli hazır giyim markası.

Ortalama 150-200 metrekare arasında değişen çeşitli avmlerde ve lokasyonlarda; yeni açılacak projelendirilmesi,tasarım ve konsepti, uygulama öncesi teslim süreci, uygulama, imalat ve şantiye takibi, taşeron yönetimi ve süresel planlama tarafımızca gerçekleştirilmiştir.

Lokasyon Listesi: 

Paladium Avm
İzmir Optimum Avm
Capacity AVM
Agora AVM Adapazarı
Samsun Piazza Avm

Esse 04.2017 İzmir

Mutfak ve ev gereçleri üzerine üretim yapmakta olan 10 yıllık kuruluştur.
Ortalama 100 metrekare olan mağazalardan yeni açılacak olanların projelendirilmesi, tasarım ve konsepti tarafımızca gerçekleştirilmiştir.

Abdullah Kiğılı 05.2015

Hikayesi 1983’lere dayanan, Türkiye’de hazır giyim sektörünün oluşmasında ve gelişmesinde öncü rol üstlenen aktörler arasında yer alan kuruluşlardandır.

Ortalama 100-180 metrekare arasında değişen, Akdeniz ve Ege şehirlerindeki yeni açılacak ve tadilata girecek olan mağazaların revizeleri, projelendirilmesi, tasarım ve konsepti tarafımızca gerçekleştirilmiştir.

Lokasyon Listesi:
Alanya
Fethiye
İzmir
Antalya

Hatemoğlu / Hatem Saykı 02.2013

Türkiye’nin özel sektördeki ilk hazır giyim markası olan Hatemoğlu, Ortalama 100-170 metrekare arasında değişen çeşitli avmlerde ve lokasyonlarda; yeni açılacak ve tadilata girecek olan mağazaların revizeleri, projelendirilmesi, tasarım ve konsepti, uygulama öncesi teslim süreci, uygulama, imalat ve şantiye takibi, taşeron yönetimi ve süresel planlama tarafımızca gerçekleştirilmiştir.

Lokasyon Listesi:

Tokat Novada
Mall Of istanbul
Diyarbakır Ceylan Karavil AVM
İstanbul Profilo Avm
İstanbul Olivium Avm
Mardin Mova Park Avm
Beylikdüzü Migros Avm
Samsun Piazza Avm
Adana Optimum Avm

Nişantaşı Mağaza 05.2019 İstanbul

Mimarinin insan üzerindeki etkileyiciliğini satış performansına eklemeyi hedefleyen konsept tasarım projemizdir.

Gym Sport Karaköy 12.2014 İstanbul

Enerji ve motivasyon karması olmayı hedefleyen spor salonu ve showroom olarak tasarlanmış spor salonu projesidir.

Renkler ve dokular ön plana çıkarılarak markanın hedeflerine en uygun konsept düşünülmüştür.

Greyder 05.2015 Optimum Avm

60 yıllık tecrübesi ile tüm koleksiyonlarında ayakkabı tutkunlarının beklentilerini ön planda tutan, standartlara bağlı kalmadan kendi tarzıyla marka yolcuğunu sürdüren Greyder, yenilikçi mağaza konsepti, göz alıcı tasarımları, şık tamamlayıcı ürünleri ve her mevsime damgasını vuran modelleri ile Türkiye’de ve dünyada saygın markalar arasında yer almaktadır.